Zarządzenie Nr 357/2025 Burmistrza Pyrzyc z dnia 2 października 2025 roku w sprawie powołania Komisji do wejścia do lokalu komunalnego podczas nieobecności najemcy.
Załączniki do pobrania
| Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
|---|---|---|---|
| zarządzenie 357 - 2025 (PDF, 41.00Kb) | 2025-10-03 09:50:59 | 6 |
| Plik | Nazwa | Data dodania | Pobrań |
|---|
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Osoba odpowiadająca za treść informacji
Michał Oszczyk Data wytworzenia:
03 paź 2025
Osoba dodająca informacje
Michał Oszczyk Data publikacji:
03 paź 2025, godz. 09:50
Osoba aktualizująca informacje
Michał Oszczyk Data aktualizacji:
03 paź 2025, godz. 09:50